Nabízíme široký sortiment umělých květin, palem, vánočních stromků a ozdob na www.umelekvetiny-dekorace.cz

V našem eshopu se snažíme nabídnout širokou škálu umělých květin a rostlin, včetně umělých vánočních stromků a dalších ozdob. Můžete si také koupit vázu, květináč, naaranžované věnce a ikebany, ozdobné předměty a další. Kromě klasických květin, které všichni známe, umíme nabídnout také velké umělé palmy a umělé stromy vhodné především pro interiéry, ale některé modely i pro exteriéry. Tyto výrobky jsou k vidění v různých stylových prostorech, jako jsou restaurace, herny, nákupní centra, wellness, kancelářské prostory, hotely a penziony atd. Snažíme se vám nabídnout co nejširší sortiment tak, aby si u nás každý našel "to svoje". Část sortimentu uchováváme přímo v našem skladu, ze kterého můžeme rychle expedovat zboží a další zásoby jsou pravidelně přepravovány přímo od výrobce na základě vašich objednávek. Veškeré zboží doručíme do 3 pracovních dnů od objednání.
Nabízíme pouze kvalitní umělé květiny, stromy a palmy od osvědčeného výrobce, který má více než 20 let zkušeností s jejich výrobou. Proto si dovolujeme říci, že s nákupem budete určitě spokojeni. Pokud tomu tak nebude, je možné jej vrátit do 14 dnů a to bezplatně. Naší kvalitě věříme, jako důkaz Vám garantujeme, že v případě Vaší nespokojenosti s kvalitou našich produktů Vám vrátíme spolu s kupní cenou i cenu poštovného. Toto platí při vrácení zboží do 14-ti dnů od zakoupení.

Náš tým

Jsme typická rodinná firma. Celý prodejní proces od naskladnění až po odeslání zákazníkovi si řešíme sami v rámci naší společnosti společně s našimi zaměstnanci.